Україна, Київ, 04128

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45(46)

+38 (067) 442-26-96

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Двошарові гофровані труби з поліпропілену

Труби гофровані двошарові з поліпропілену для зовнішньої каналізації та зливостоків

Двошарові гофровані труби з поліпропілену (ПП) призначені для зовнішніх мереж побутової та зливової каналізації.

Гофровані двошарові труби з поліпропілену можуть застосовуватися для транспортування стоків з температурою до 95 ° С.

Гофровані труби з поліпропілену можуть використовуватися так само для транспортування агресивних промислових стоків.

Висока кільцева жорсткість дозволяє успішно застосовувати ПП двошарові гофровані труби при будівництві інженерних комунікацій в місцях з великим навантаженням на грунт: під автомагістралями, при будівництві транспортних розв'язок, мостів, по всій території аеропортів, включаючи злітно-посадочні смуги, руліжні доріжки і місця стоянок літаків.

Переваги двошарових гофрованих труб з поліпропілену:

Висока кільцева жорсткість, - кільцева жорсткість ПП гофрованих труб - не менше 10 кН / м2 (клас жорсткості SN 8).

Температурна стійкість, - температура стічних вод до 95 ° С, що обумовлено характеристиками використовуваного сировини - поліпропілену блоксополімерами (PP-b).

Хімічна стійкість - поліпропіленові гофровані труби мають високу хімічну стійкість до дії більшості агресивних середовищ, під впливом яких традиційні матеріали корродируют і старіють.

ПП труби стійкі до дії сильних лугів, сильних і слабких мінеральних солей і мінеральних масел. У труб з поліпропілену відсутня розтріскування під впливом поверхнево-активних речовин, що особливо важливо при використанні в системах господарсько-побутової каналізації.

Корозійна стійкість і стійкість до впливу блукаючих струмів, - труби з полімерних матеріалів не схильні до звичайної корозії, не проводять струм, що вигідно відрізняє їх від сталевих і чавунних труб, яких в умовах близькості від кабельних трас (в умовах міст і промзон) схильні до прискореного старіння під впливом електрохімічної корозії.

Висока стійкість до гідроабразивного зносу, що обумовлює доцільність застосування ПП труб для транспортування рідин з вмістом твердих частинок. Низький коефіцієнт шорсткості.

На відміну від труб типу КОРСІС у даних труб внутрішній діаметр практично збігається з номінальним діаметром, що забезпечує набагато більшу пропускну здатність.

Висока пропускна здатність і можливість використання мінімальних ухилів, практична відсутність заростання труб.

Можливість з'єднання з усіма типами труб і колодязів. Прохід трубопроводу каналізації з ПП гофрованих труб при перетині стінок колодязів проектується з використанням захисних муфт для виключення передачі навантаження на трубопровід при нерівномірному осіданні споруд, які перетинаються і трубопроводу.

 

Висока ремонтопридатність, - застосування стандартних ремонтних муфт дозволяє легко з'єднувати між собою ділянки трубопроводу, в тому числі здійснювати ремонтні вставки; легкість транспортування (малу вагу труб) роблять монтаж ще більш простим і швидким; можливість діагональної різання гофрованих ПП труб гарантують естетичність обробки тунелю під дорогою (рез паралельно насипу).

Стійкість до ударної дії при низьких температурах, - ще одна важлива перевага при монтажних і ремонтних роботах: труби з поліпропілену, на відміну від труб з ПВХ мають значно більш високим коефіцієнтом стійкості до ударної дії при низьких температурах (до 7 кДж / м2. При - 20 ° С).

Термін служби не менше 50 років, - поліпропіленові труби служать значно довше сталевих труб (гарантійний термін - 50 років), не схильні до корозії, не вимагають катодного захисту і тому майже не потребують обслуговування.