Україна, Київ, 04128

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45(46)

+38 (067) 442-26-96

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Фітинги терморезисторні з поліетилену

ТЕРМОРЕЗИСТОРНІ ФІТИНГИ ДЛЯ ПЕ ТРУБОПРОВОДІВ

Зварні фітинги із заставним електронагрівачем для з'єднання поліетиленових трубопроводів для газу і води, а також для каналізації зарекомендували себе як надійна, економічна і зручна для користувача технологія.

Зварюваність поліетилену - його суттєва перевага в порівнянні з іншими матеріалами. Після зварювання трубопровід являє єдину нерозбірну систему.

Основні переваги електро-муфтової зварювання:

простий монтаж;
висока надійність;
швидка зварювання фітингів;
економічне і ефективне застосування;
універсальне застосування щодо поліетилену і товщини його стінки (SDR);
практичність і зручність при монтажі в траншеї.

Компанія "ПРОФПОЛІМЕР" пропонує для зварювання поліетиленових труб терморезисторні фітінги "Georg Fischer" (+ GF +) і "TransQuadro".

Терморезисторні ПЕ фітинги в даний час виготовляються, як правило, з трубного поліетилену (ПНД) марки ПЕ100 в SDR11. Зварюватись ними можуть труби з ПЕ 80 і ПЕ 100. Деякі виробники випускають також фітинги з ПЕ100 в SDR17,6 і ПЕ80 в SDR11. Останні можуть застосовуватися для зварювання поліетиленових труб не вище марки ПЕ80 SDR11.

Переваги терморезисторних фітингів "Georg Fischer" (+ GF +):

Терморезисторні фітінги ø20 ÷ 63 мм оснащені фіксують хомутами (немає необхідності використовувати затискачі при зварюванні);
Унікальна конструкція седелок: окрема обертається верхня частина ø20 ÷ 63 мм, зручно у використанні;
Вкрита поліетиленом спіраль виключає її пошкодження в момент вставки фитинга. Якщо в поле, всередину фітинга потрапила бруд - її легко можна видалити серветкою.
Постійна напруга 39,5V у всіх фітингах як постійна величина (крім ремонтних муфт - 24V).
Кожен фітінг упаковується в індивідуальну пластиковий пакет, що оберігає зварює поверхность від бруду та пошкоджень.
Кожен фітінг комплектується індивідуальної пластиковою карткою для зручності зварника.

Основним з головних переваг деталей Georg Fischer в порівнянні з іншими виробниками це використання сідлових відводів (трійників) з відповідною нижньою частиною, що обертається верхній (заглушка поворотна) і модульною конструкцією. Що це означає?

Сідловий відвід - основний елемент седелкі. Він має дві зони нагріву, у верхній частині підстави відводу і по контуру самого відводу, що дуже зручно при монтажі седелкі. Вони бувають розміром від 63 до 315 мм. Вихід седелкі має фіксований розмір - 63 мм. Призначення відповідної нижній частині седелкі - це фіксація сідла в процесі зварювання і охолодження.

Фреза поворотна (патрубок відвідної з фрезою) - призначена при використанні сідла в трубопроводах під тиском і служить для врізки в трубу. Відгалуження від поворотних фрез мають діаметр від 20 мм до 63 мм. Фреза має всередині металевий ніж, який рухається по різьбі і приводиться в дію за допомогою шестигранного ключа. Верхня частина поворотної фрези має кришку з наполегливою різьбленням і гумовим кільцем. Вона легко закручується руками. У комплекті всю цю конструкцію називають "селом з фрезою" або "сідлом для врізки під тиском" .Якщо трубопровід не дійовий, то замість поворотною фрези можна використовувати Спігот з виходом від 25 мм до 63 мм. Також замість поворотною фрези і Спігот можливе використання інших деталей, а також безпосередньо приварювати труби діаметром 63мм.

У разі, якщо нам необхідно мати відведення більший від 63 мм, то існують сідлові відводи системи Saturn. Конструкція його подібна зі звичайним Седлова трійником, але є дві відмінності:

     - нагрівальні елементи біля основи сідла і на лацкані відокремлених, містять дві пари контактних клем і зварюються окремо;

     - фіксатор на відвід має форму хомута через збільшення діаметра відводу