Україна, Київ, 04128

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45(46)

+38 (067) 442-26-96

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Фітинги- деталі для трубопроводів

ФІТІНГИ -
ДЕТАЛІ ДЛЯ З'ЄДНАННЯ ПЛАСТИКОВИХ ТРУБ

При прокладанні магістральних пластикових трубопроводів, при укладанні прямих ділянок між населеними пунктами, як правило потрібна мінімальна кількість з'єднувальних деталей, так званих ФІТІНГІВ. При цьому, в залежності від грунтів і висоти рівня грунтових вод, зазвичай використовують або стикове зварювання поліетиленових пластикових трубопроводів, або з'єднання трубопроводів з ПВХ за допомогою розтруба і ущільнювальної гумки.

Зовсім по іншому постає питання при прокладанні вуличних розподільних трубопроводів в населених пунктах або складних технологічних трубопроводів на виробництвах, в цехах. Це можуть бути системи водопостачання, каналізації, газопостачання, охолодження обладнання, системи зливостоків і повітроводи.

У цих випадках обійтися без застосування фітингів практично неможливо.

Фітинги - це спеціальні деталі використовуються для з'єднання труб між собою, в місцях поворотів, розгалужень і переходів від одного діаметра трубопроводу до іншого.

Наявність різних переходів, різьбових з'єднань, запірної арматури (такий як крани, засувки, вентилі, зворотні клапани, фільтри), фланців дозволяють здійснювати перехід з одного матеріалу на інший, підключати складне обладнання, автоматизувати процеси.

Системи стандартних фітингів для пластикових трубопроводів зазвичай включають в себе наступні групи:

муфти;

Відводи, "коліна" - повороти 11 °, 15 °, 22 °, 30 °, 45 °, 67 °, 90 °;

Трійники 45 °, 67 °, 90 °;

Переходи - редукції з одного діаметра на інший;

Заглушки для пластикових труб;

Переходи від одного виду з'єднання до іншого (наприклад: нероз'ємне з'єднання "ПЕ-СТАЛЬ", Буртова втулка, затискна муфта з фланцем)

Запірна арматура;

Ущільнювальні кільця, гумові ущільнювачі.

Чавунні фланцеві фітинги та арматура