Україна, Київ, 04128

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45(46)

+38 (067) 442-26-96

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Фітинги ПП і ПВХ для внутрішньої каналізації

РОЗТРУБНІ ФІТІНГИ З ГУМОВИМ УЩІЛЬНЕННЯМ
ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

Характерна відмінність фітингів для внутрішньої каналізації - сірий колір. Даний забарвлення використовується для відмінності від інших труб з ПВХ і ПП. При виборі матеріалу з якого виготовлені фітинги, слід пам'ятати: Фітинги й труби внутрішньої каналізації з ПВХ здатні транспортувати стоки з максимальною температурою плюс 60 ° С. Фітинги та труби з ПП спокійно витримують температуру транспортуються стоків до плюс 95 ° С. Тому, якщо передбачаються стоки з температурою понад 60 ° С рекомендовано звернути увагу на вироби з ПП.

Класифікація каналізаційних труб і фасонних частин.

Муфти
Використовуються для стикування каналізаційних труб, в таких місцях, де немає можливості стикування раструбамі.Бивают різні діаметри, мають вигляд двох з'єднаних розтрубів.

Трійники
Бувають різних видів:
трійник 110/110/110 (кут 90 °),
трійник 110/110/50 (кут 90 °),
трійник 110/110/110 (кут 45 °),
трійник 110/110/50 (кут 45 °).

Трійники на 90 ° використовуються для відводу або введення в каналізацію під прямим кутом, а трійник на 45 ° зазвичай застосовується для входу каналізаційної гілки в стояк.

Коліна (відводи)
Також бувають різних діаметрів і різних кутів нахилу (на 90 °, 45 °, 30 °) Використовуються для зміни напрямку гілки під різними кутами.

Редукція (Перехід)
Призначені для створення Переходів або стикування труб різного діаметру.

Заглушки
Служать для закриття розтрубів каналізаційних труб.

Труби для внутрішньої каналізації
Найбільш поширеними видами каналізаційних труб для прокладки всередині будівель, є труби діаметром 50 і 110мм.Труби діаметром 50мм використовуються для відводу стічних вод.Труби діаметром 110мм- для відводу фекальних стоків.

Ревізії.
Використовуються для забезпечення доступу, при необхідності, для обслуговування трубопроводу (прочищення каналізації)

Хрестовини
Встановлюються як правило на вертикальних стояках 110мм для економії місця. Як правило при введенні стоків від декількох точок знаходяться на одному рівні (наприклад поверсі) в один стояк.

Зворотній клапан
Ефективно захищає приміщення від затоплення, викликаного зворотним потоком води в стічній каналі каналізації, захищає від проникнення в будівлю неприємного запаху, в ситуації коли каналізація протягом довгого часу не використовується. Зменшує ризик проникнення в житлові приміщення гризунів через каналізаційні канали.

Поліпропіленові каналізаційні труби і фасонні частини використовуються для внутрішньої розводки в системах каналізації в житлових, адміністративних та промислових будівлях, а також в системах внутрішнього водостоку для будівель заввишки до 10 м.

Труби і фасонні частини з поліпропілену для внутрішньої каналізації. Застосування. Труби і фасонні частини призначені для систем внутрішньої каналізації з максимальною температурою стічної рідини до 95 С.

Каналізаційні труби виготовляються з розтрубом на одному кінці длінj. до 2,0 м.

Фасонні частини виготовляють методом лиття під тиском і використовують для з'єднання каналізаційних труб. З'єднання деталей з трубами і між собою передбачено за допомогою гумових кілець ущільнювачів.

Колір труб і фасонних частин сірий.

Переваги каналізаційних систем з ПП.

Висока хімічна стійкість при нормальних температурах до дії сильних лугів, сильних і слабких мінеральних кислот, соляних розчинів, мінеральних масел (нестійкі до дії окислювальних кислот, складних ефірів і ароматичних вуглеводнів). Низька паро- та газопроникність. Повна відсутність розтріскування під впливом поверхнево-активних речовин. Відсутність електрохімічної корозії. Довговічність (експлуатація до 50 років). Легкість і швидкість монтажу.