Україна, Київ, 04128

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45(46)

+38 (067) 442-26-96

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Гофровані труби Корсис для каналізації

Труби гофровані двошарові Корсис, з поліетилену для зовнішньої каналізації та зливостоків

КОРСІС - це поліетиленова труба з подвійною стінкою, гофрована зовні і гладка зсередини, призначена для систем безнапірної і зливової зовнішньої каналізації.

Труба КОРСІС - результат сучасних технологічних розробок: вона виготовлена ​​зі спеціальної марки поліетилену підвищеної щільності і має «двухарочную» форму гофра.

Гарантована якість каналізаційної труби Корсис проявляється у високій кільцевої жорсткості, високою ударною міцністю навіть в умовах низьких температур, високої хімічної стійкості і в кращому опорі стирання в порівнянні з багатьма іншими матеріалами, використовуваними для виробництва труб.

Клас кільцевої номінальної жорсткості: SN 4 (заглиблення до 4 м) і SN 8 (заглиблення до 10 м). Практичне використання труби Корсис показує, що запас міцності набагато вище, ніж SN 8.

Каналізаційні труби Корсис мають широкий діапазон діаметрів: від 110 до 1200 мм.

Труби легко і швидко монтувати:

Труби малих і середніх діаметрів (110 - 800 мм) з'єднуються без розтруба за допомогою муфт і кілець ущільнювачів (муфтове з'єднання). Безраструбная з'єднання дозволяє економно використовувати відрізки труб в процесі монтажу.
Труби великих діаметрів (630 - 1200 мм) можуть поставлятися відразу з привареним розтрубом.
Можливо також з'єднання труб за допомогою стикового зварювання.

Труби Корсис поставляються в прямих відрізках завдовжки 6 і 12 метрів. Можливість поставки в довгих відрізках дозволяє зменшувати кількість стиків, швидше здійснювати монтаж, і в цілому, збільшити надійність експлуатації трубопроводу. Труби Корсис діаметром від 315мм можуть поставлятися з привареним в заводських умовах розтрубом. У такому випадку для комплектації труби стає необхідно тільки одне кільце ущільнювача.