Україна, Київ, 04128

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45(46)

+38 (067) 442-26-96

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Про Компанію

 Компанія "ПРОФПОЛІМЕР" це:

Ми можемо поставити для Вас кращу полімерну трубну продукцію, відповідну Вашим проектам, за оптимальними цінами!

Торговий дім «ПРОФПОЛІМЕР» є офіційним представником найбільшого в світі виробника пластикових труб концерну «Упонор» («КВХ ПАЙП»), а також дилером лідера у виробництві НПВХ труб в світі компанії «Егепласт» (Туреччина) і корпоративним партнером компанії «Інтердрафт», який є ексклюзивним представником в Україні компанії «Gamrat» (Польща). Компанія також активно співпрацює з кращими вітчизняними виробниками та імпортерами пластикової труби - «Укрполимерконструкция», «Бровари-Пластмас», «ТВК Груп» та ін.

Продукція цих виробників відповідає міжнародним стандартам, має сертифікати відповідності вітчизняним стандартам і гігієнічні сертифікати України. На виробництві впроваджено сучасну багатоетапна система контролю якості, як самого сировини, так і технології виробництва, що здійснюється акредитованою при УкрСЕПРО лабораторією.

Пластикові труби мають високі санітарно-гігієнічні показники, не токсичні і не впливають на смак води, абсолютно не схильні до корозії і заростання перетинів, стійкі до впливу біологічних організмів (бактерій, грибків), мають досконалі гідравлічні властивості, що виключають втрати тиску на тертя. Завдяки ідеально гладкої внутрішньої поверхні в трубопровідних системах з НПВХ значно (на 30% в порівнянні з металевими) знижується гідравлічний опір і збільшується пропускна здатність, яка зберігається незмінною протягом усього терміну експлуатації (50 років і більше).

На даний момент, Торговий дім «ПРОФПОЛІМЕР» пропонує наступну продукцію:

- труби з НПВХ для напірних систем водопостачання та каналізації діаметром від 16 до 1000 мм робочим тиском 4 - 20 атмосфер;
- труби для систем безнапірної каналізації з НПВХ діаметром від 50 до 1000 мм;
- обсадні труби з НПВХ для свердловин з нарізним сполученням діаметром від 88 до 280 мм;
- труби поліетиленові для напірних систем водопостачання діаметром від 16 до 2500 мм робочим тиском від 4 до 20 атмосфер;
- труби з ПЕ, ПП для систем безнапірної каналізації від 110 до 4000 мм;
- труби для електропроводки з ПЕ, ПП і НПВХ від 10 до 315 мм.

Широкий спектр спеціалізованої арматури дозволяє без труднощів об'єднувати наші системи з НПВХ, ПЕ і ПП з мережами з інших матеріалів (чавун, сталь, бетон і ін.). Тісні зв'язки з вітчизняними та зарубіжними виробниками дозволяють нам запропонувати замовникові, проектувальнику і монтажника найкращі ціни і якість на продукцію, що поставляється, кращі терміни поставки, а також кваліфікований інженерний підхід, що в кінцевому підсумку заощадить Ваші матеріальні і часові ресурси.

Корпоративні зв'язки з виробниками та найбільшими імпортерами дозволяють нам в найкоротші терміни допомогти замовнику підібрати і отримати необхідну пластикову продукцію при оптимальному поєднанні "ціна-якість".

З повагою і готовністю до взаємовигідної співпраці.

Пропозиція продукції провідних українських та зарубіжних підприємств.

Поставка продукції замовнику в найкоротші терміни.

Допомога і безкоштовні консультації для підрядників і проектних організацій.

Професійний підхід до комплектації інженерних мереж.

Надійність і якість пропонованих матеріалів.

Індивідуальний підхід до кожного партнера.

Комплексне вирішення проблем водопостачання, каналізації та газифікації.

Оптимізація витрат на трубопроводи з пластикових труб і фітингів.