Україна, Київ, 04128

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45(46)

+38 (067) 442-26-96

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Труби ПВХ для зовнішньої безнапірної каналізації

    В даний час в будівництві каналізаційних систем металеві труби практично не використовуються. Їм на зміну прийшли пластикові - поліетиленові, полівінілхлоридні та поліпропіленові каналізаційні труби.
Пластикові труби для каналізацій, забезпечують герметичність і надійність комунікацій. Легко витримують будь-які хімічні впливи, вони міцні, легкі, не схильні до корозії. Крім того, сучасні пластикові каналізаційні труби мають наступні переваги:

екологічність;
підвищена стійкість до впливів агресивних середовищ;
забезпечення високої електроізоляції;
простота, а також зручність транспортування і монтажу;
довговічність.

   Труби для каналізації із пластику можна стикувати з чавунними трубами перехідниками з пластика, що дає можливість застосовувати ці труби в старих будинках.
   Пластикові каналізаційні труби виготовляються з різних матеріалів: полівінілхлорид (ПВХ), поліпропілен (PPRC), поліетилен високого тиску (ПВД), поліетилен низького тиску (ПНД), але найбільшого поширення набули труби з поліпропілену і полівінілхлориду.
   Труби каналізаційні з поліпропілену використовуються при монтажі систем внутрішньої каналізації в будинках масового та індивідуального житлового будівництва; в типових будівлях громадського призначення; для монтажу стояків і відвідних трубопроводів від санітарних приладів в санітарно-технічних кабінах; для монтажу каналізаційних трубопроводів в підземній частині будівель і т. д.

   Труби каналізаційні з ПВХ використовуються при монтажі систем зовнішньої каналізації від будівель до магістральних трубопроводів, при прокладці вуличних каналізаційних і зливостічних мереж, при монтажі зливостоків всередині приміщень, а також іноді в якості повітропроводів.

Використання пластикових каналізаційних труб дозволяє проводити швидкий, технологічний і надійний монтаж систем каналізації.

   Для зручності проектування в світі прийнято поділ безнапірних полімерних труб на експлуатаційні класи SN 4, SN 8, SN 16 по параметру кільцевої жорсткості труб. Так, до класу SN 4 відносяться труби з кільцевою жорсткістю на менш 4 кН / м2, а до класу SN 8 - труби з кільцевою жорсткістю 8 кН / м2.

ТРУБИ ПЛАСТИКОВІ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ БЕЗНАПІРНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ