Україна, Київ, 04128

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45(46)

+38 (067) 442-26-96

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Труби для водопостачання

ТРУБИ ПЛАСТИКОВІ ДЛЯ ВОДИ

       Перші пластикові водопровідні труби для водопостачання з'явилися в кінці 30-х років минулого століття. До цього тривалий час використовувалися сталеві оцинковані труби. Згодом стало ясно, що потрібен принципово новий матеріал, що відрізняється безпекою, економічністю і комфортабельністю.


     Для безперебійного функціонування систем водопостачання ці труби ідеальні, так як вони довговічні, гігієнічно безпечні, мають невелику вагу, невисоку вартість і підвищену пропускну здатність. Одним з плюсів використання водопровідних пластикових труб є відсутність корозії - полімери, з яких виготовляються такі труби не вступають в електрохімічні реакції.

     Пластикові труби для водопостачання, в залежності від матеріалу, також стійкі до високих і низьких температур, тому їх можна застосовувати для влаштування систем гарячого водопостачання і для інженерних систем в будь-якому кліматі. Крім того, легкість і гнучкість таких труб дозволяє зробити їх монтаж простим і не вимагає застосування навантажувальний техніки. При необхідності пошкоджені ділянки системи можна легко замінити.

     Пластикові водопровідні труби виготовляються з різних матеріалів: полівінілхлорид (ПВХ), поліпропілен (PPRC), поліетилен високого тиску (ПВД), поліетилен низького тиску (ПНД). Також існують багатошарові труби PE-RT або PEX, і зшитий поліетилен (PEX).

Труби водопровідні пластикові сьогодні дуже популярні і широко використовуються для облаштування систем гарячого і холодного водопостачання.