Україна, Київ, 04128

gallery/attachments-Image-PP_logo_1

вул. Берковецька,6-А, оф.108

+38 (044) 224-60-45

+38 (044) 224-60-46

+38 (067) 441-23-77

Пластикові труби і фітинги для води, каналізації і газу.

Труби поліетиленові для газопроводів

gallery/attachments-Image-truba-pe-dlya-gaza

Поліетиленові труби для газопостачання

Поліетиленові труби для газопостачання в Україні виробляються по ДСТУ Б.В.2.7-73-98 «Сурми поліетиленові для подачі горючих газів»

Поліетиленові труби для газопостачання призначені для будівництва газопроводів, що транспортують природні гази газових і нафтових родовищ, що відповідають вимогам ГОСТ 5542-87, що не містять ароматичних і хлорованих вуглеводнів, і газо-повітряні суміші, що не містять зазначених вуглеводнів.

Поліетиленові труби для газу виготовляються з поліетилену з мінімальною тривалою міцністю Мrs 8,0 МПа (труби ПЕ 80) і Мrs 10,0 МПа (труби ПЕ 100), сортамент газових ПЕ труб наведено в таблиці №1.

Таблиця №1 Труба газова типорозміри

Часто задається питання - Що таке SDR?

SDR - відношення номінального зовнішнього діаметра труби газопровідної до номінальної товщини стінки

Прокладка інженерних мереж, в тому числі і проведення в населений пункт традиційної металевої газової труби, вимагає серйозних матеріальних витрат. На сьогоднішній день можна використовувати альтернативний варіант - замість сталевий використовувати трубу з поліетилену. При цьому якщо підрахувати вигоду при монтажі та експлуатації, порівняння виявиться явно не на користь металу.

Сталеві труби в землі піддаються інтенсивної електрохімічної і хімічної корозії, що з часом призводить до їх часткового або повного руйнування. Підтримка комунікацій з сталевих труб в робочому стані тягне за собою великі експлуатаційні витрати. Максимальний термін служби сталевої труби в газовому господарстві, за умови що на трубопроводі встановлено катодний захист і ізоляція труби не пошкоджена, обчислюється максимум 20 роками. З плином часу експлуатація сталевий газової труби стає більш небезпечною, ніж поліетиленовою того ж терміну служби.

gallery/8

У чому перевага поліетиленових труб перед сталевими?

У них значно вище морозостійкість, пластичність, стійкість до дії агресивних хімічних сполук, їм не страшні електрохімічна корозія, дія блукаючих струмів. Поліетиленові труби для водопостачання укладають прямо в грунт без спеціального захисту та ізоляції, в яких потребують сталеві труби. Важать газові поліетиленові труби в 7 разів менше сталевих аналогічного діаметру і поставляються в бухтах (діаметром до 300 мм), намотаних на барабани (труби діаметром до 110 мм включно) довжиною до 100-200 м, або в відрізках (труби діаметром від 110 до 400 мм) довжиною 12-13 м. Труби з поліетилену легко ріжуться і зварюються. Трудомісткість їх при монтажі в 2-3 рази нижче сталевих. Висока пластичність газових поліетиленових труб і міцність на розрив дозволяють прокладати їх у сипучих і заводнених грунтах і в регіонах з підвищеною сейсмічною активністю. Гарантійний термін служби поліетиленових труб - 50 (!) Років. І все це при невеликих витратах на прокладку і експлуатацію!

ТРУБИ ПОЛІЕТИЛЕНОВІ ГАЗОВІ

КУПИТИ ТРУБИ ДЛЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

gallery/trubi_dlya-gaza